کارتن سازیچاپ بلوط
کارتن سازی

کارتن لمینتی

کارتن سازی

تولید کارتن های لمینتی

تولیدکننده جعبه های لمینتی صادراتی در تهران

کارتن سازی بلوط یکی از مجهزترین واحدهای تولید کننده کارتن لمینتی در سطح کشور می باشد. واحد کارتن سازی این مجموعه با نام تجاری بلوط بیش از ده سال است که در امر تولید کارتن لمینتی در تهران فعالیت دارد. یکی از مزیتهای اصلی ما نسبت به رقبا جمع آوری تمامی ماشین آلات و واحدهای مربوطه در یک سالن به مساحت سه هزار متر مربع می باشد. در نتیجه زمان تولید و همچنین هزینه های تولید و جابجایی کاهش یافته و در نهایت باعث افزایش کیفیت و کاهش قیمت کارتن لمینتی تولید شده در این مجموعه می گردد.

کارتن لمینتی

تولید کننده کارتن لمینتی

تحویل سه روزه کارتن آماده

صنایع کارتبلوط یکی از قدیمی ترین و مجهزترین تولیدکنندگان کارتن لمینتی در سطح کشور می باشد. این شرکت با هدف بهبود کیفیت و کاهش زمان تولید و همچنین حذف واسطه ها و کاهش هزینه های جابجایی، اقدام به جمع آوری کلیه ماشین آلات مورد نیاز در این صنعت نموده است و لذا کلیه خدمات از قبیل خدمات پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ همگی در این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

تولید کارتن لمینتی با توجه به حساسیت کار از نظر طراحی و چاپ و همچنین کیفیت تولید کارتن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و با توجه موارد استفاده آن که اکثرا جهت بسته بندی کالاهای لوکس و صادراتی می باشد باید به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت تولیدگردد. لذا واحد کنترل کیفیت این شرکت سخت گیری ویژه ای به خرج داده تا محصول خروجی از کارخانه دارای کوچگترین نقصی نباشد.

خدمات پیش از چاپ

این خدمات شامل :

  1. خدمات طراحی اعم از طراحی طرح چاپی و همچنین طراحی خط تیغ کارتن لمینتی .
  2. خدمات لیتوگرافی که توسط دستگاه لیتوگرافی پلیت ستر موجود در این مجموعه که بزرگترین و جدیدترین دستکاه پلیت ستر حال حاضر ایران می باشد صورت می پذیرد.

خدمات چاپ

چاپ افست :

این مجموعه دارای بزرگترین دستگاه چاپ افست پنج رنگ کشور می باشد که قادر به چاپ پستر در ابعاد دوازده ورقی (120*160 سانتی متر) بوده و از نظر کیفیت چاپ بی رقیب است.

خدمات پس از چاپ

سلفون کشی
دستگاه سلفون کشی عرض 160 سانتی متر .
تحویل سه روزه کارتن لمینتی

مراحل تولید کارتن لمینت به روایت تصویر:

طراحی کارتن لمینتی

طراحی کارتن لمینتی

 

کارتن لمینتی

لیتوگرافی به روش تدریجی

لیتوگرافی پلیت ستر

چاپ افست

چاپ افست

سلفون کشی

سلفون کشی

  • لمینت
لمینت

لمینت

  • دایکات
دایکات

دایکات

 

 

  • لب چسب
لب چسب

لب چسب

 

 

کارتن لمینتی چیست ؟

به نوعی از کارتن که طی فرآیند لمینت کردن (چسباندن) ورق مقوا (عمدتا پشت طوسی یا گلاسه) که طرح مورد نظر توسط دستگاه چاپ افست روی آن چاپ شده و در صورت لزوم عملیات سلفون کشی (مات یا براق) روی آن انجام شده است روی ورق کارتن (سینگل ، سه لا یا پنج لا) لمینت یا چسبانده می شود، کارتن لمینتی گفته می شود که پس از انجام مراحل ذکر شده عملیات تکمیلی شامل دایکات ، لب چسب یا منگنه روی آن اعمال شده و کارتن نهایی تولید می گردد.

یکی از مزیتهای عمده جعبه لمینتی نسبت به کارتن معمولی کیفیت بالای چاپ آن می باشد. زیرا بر خلاف کارتن های معمولی که فرآیند چاپ توسط ماشین فلکسو انجام میشود و مستقیما روی ورق  کارتن چاپ صورت می پذیرد، در فرآیند تولید جعبه لمینتی ، طرح مورد نظر روی مقوا و توسط ماشین چاپ افست انجام می گردد که به مراتب دارای کیفیت بالاتر هم از نظر کیفیت چاپ و هم از نظر کیفیت و شفافیت سطح چاپ (مقوا) می باشد.

جعبه صادراتی

جعبه کالاهای صادراتی و لوکس اکثرا لمینتی بوده زیرا کارتن صادراتی باید از نظر زیبایی و کیفیت در حد بالا و قابل قبولی باشد و استحکام بیشتری داشته باشد.

جعبه لمینت

چاپ بلوط تولید کننده انواع جعبه لمینت در ابعاد مختلف از کوچکترین سایز تا ابعاد بزرگ به صورت یک تکه و استحکام بالا می باشد.

جعبه لمینت
جعبه لمینت

چاپ بلوط با در اختیار داشتن تمامی ماشین آلات تولید جعبه های لمینت (  ماشین آلات پیش از چاپ شامل دستگاه لیتوگرافی پلیت ستر ، ماشین چاپ افست ، دستگاه سلفون کشی ، و کلیه ماشین آلات کارتن سازی جعبه های لمینت ) یکی از بزرگترین و کامل ترین مجموعه های تولید کارتن لمینت در سطح کشور می باشد.

تولید جعبه لمینتی و بسته بندی روکش دار که از چسباندن دو جنس مقوا به یکدیگر ایجاد می شود ، که مقوای رویه بیشتر از مقوای پشت طوسی می باشد و مقوای زیره از جنس کارتن به صورت (دولایه ،۳لایه ،۵ لایه) می باشد و به منظور استحکام بیشتر جعبه و سالم ماندن محصول داخل جعبه در مقابل فشارهای خارجی تولید می شود.
این نوع جعبه معمولا برای محصولاتی با وزن بیشتر از ۷۰۰ گرم تولید می شود.

جعبه لمینتی

از نظر فنی افزودن هر سطح بر سطح دیگر را لمینت گویند که در صنایع بسته بندی و جعبه سازی معمولا به افزودن مقوا بر روی سطوح کارتن لمینت اطلاق میشود. جعبه های لمینتی را بر اساس اقلام کارتن که به عنوان جنس زیره که مقوای پشت طوسی بر روی آن قرار میگیرد ، دسته بندی میشود.

جعبه لمینتی سینگل فیس

سینگل
سینگل ای فلوت

این نوع جعبه ها در سه کلاس E فلوت ،B فلوت وC فلوت تولید میشود. تفاوت این سه کلاس در اندازه گام فلوتینگ میانی محصول است. در جعبه های سینگل فیس ، جنس زیره دارای دولایه شامل فلوتینگ و فیس است که سطح لمینت شده به عنوان لایه سوم بر روی فلوتینگ قرار گرفته و سه سطح را تکمیل میکند.

کارتن لمینتی سه لا

جعبه های لمینتی سه لا هم معمولا در سه کلاس E فلوت ،B فلوت وC فلوت و گاها Aفلوت هم تولید میشود. تفاوت این کلاس هم در اندازه گام فلوتینگ میانی محصول است. در جعبه های لمینتی سه لا ، جنس زیره دارای سه لایه شامل فلوتینگ و دو سطح به عنوان فیس در دو طرف فلوتینگ میباشد که سطح لمینت شده به عنوان لایه چهارم بر روی یکی از سطوح فیس قرار گرفته و در واقع سازه ای چهار لایه ای را تشکیل میدهد

کارتن لمینتی پنج لا

در این نوع از جعبه ها جنس زیره متشکل از دو سطح فلوتینگ که بوسیله سه سطح فیس احاطه شده است میباشد. ترکیب فلوتینگ مذکور میتواند به صورت E,E ، E,B ، B,C و ….. باشد که در صنعت بسته بندی ایران معمولا حالت B,C متداول است.

انواع فلوت

انواع فلوت
انواع فلوت

به طور کلی در داخل کارتن ها شانه ها یی وجود دارد که از نظر ارتفاع و فواصل موج های آن به 5 دسته A فلوت ، B فلوت ، C فلوت ، E فلوت و F فلوت تقسیم می شوند :

گروه A ( آ فلوت یا کنگره نوع A )

دندانه یا کنگره آن با بلندا یا ارتفاع ما بین 4.5 الی 5 میلی متر و تعدد یا شمارش دندانه ها بین 105 تا 125 عدد در هر متر است . این دندانه یا کنگره خصوصیت ضربه گیری و مقاومت فشاری نسبی بیشتری به دلیل بلندا و ارتفاع بلند خود دارد و از مقاومت بیشتری برخوردار است .

گروه B ( بی فلوت یا کنگره نوع B )

خصوصیت بارز این دندانه یا کنگره می توان به ایستادگی ، استواری و استقامت در برابر فشار و له شدگی اشاره کرد که نسبت به فلوت A کمی ضعیف تر است که بلندا و ارتفاع آن بین 2.1 الی 2.9 میلیمتر است و تعداد دندانه ها بین 125 الی 150 عدد بر هر متر است.

گروه C ( سی فلوت یا کنگره نوع C )

بلندا یا ارتفاع این دندانه ها ما بین 3.5 الی 3.7 میلی متر است و میزان کنگره ها 120 الی 145 عدد در هر متر است . مقاومت دندانه های نوع C نسبتا معمولی می باشد و کم تر از فلوت A و فلوت B می باشد

گروه E ( ای فلوت یا کنگره نوع E )

این نوع دندانه و فلوت دارای بیشترین استقامت و پایداری در برابر له شدگی را دارند و از نظر سطح هموار و صاف تر است و برای چاپ و لمینت قابل قبول تر است. بلندای این کنگره ها میان 1.1 الی 1.6 میلی متر است و شمارش آن ها بین 290 تا 320 عدد در هر متر است. این نوع فلوت ها در اکثر مواقع برای کارتن های کوچک استفاده می شود و ظرافت برای تولید کننده مورد اهمیت است.

گروه F ( اف فلوت یا کنگره نوع F )

کم ضخامت ترین نوع ورق در صنعت کارتن سازی می باشد که استفاده خیلی کمی نسبت به فلوت های دیگر در این صنعت را دارد . قابل استفاده برای ساخت انواع جعبه هایی مانند اسپری ، ادکلن ، لوازم آرایشی و … با بلندای 0.8 میلی متر و شمارش فلوت شمارش آن ها 420 در هر متر خطی است.

صنایع چاپ و بسته بندی بلوط آماده همکاری و خدمت رسانی جهت تولید انواع جعبه لمینتی با جنس مقوا و کارتن های مورد نظر شما می باشد تا بالاترین کیفیت چاپ جعبه لمینتی و مراحل چاپ تکمیلی را برای شما به ارمغان آورد .

تمامی چاپ جعبه لمینتی به صورت چاپ افست 4 رنگ و پنتون (ساختگی ) می باشد .

کارتن میوه | بسته بندی با هدف کاهش ضایعات و بازاریابی صادراتی

کارتن میوه دارای تنوع بسیار میباشد.

به تناسب اینکه هدف فقط حمل تا میدان بار باشد یا هدف بازاریابی و صادرات محصول باشد رنج متنوعی از کارتن و

جعبه با قیمتهای مختلف وجود دارد.

ما با صرفنظر از کارتنهای معمولی که نیاز به معرفی ندارد و قیمت و کیفیت پایینی دارد به سایر انواع با این دیدگاه که مطمئنا

مشتری بدنبال توسعه فعالیت و بازار فروش میباشد میپردازیم.

  1.  کارتن سه لایه تک ردیفه با چها ررنگ چاپ
کارتن میوه
کارتن میوه

این کارتن از جنس ورق سه لایه با رویه سفید و چاپ فلکسو میباشد که باید همراه شانه استفاده گردد.

با توجه به محدودیت ابعاد شانه موجود در بازار کارتن ساخته شده عمدتا در دو سایر 48 در 28 و 24در 34 میباشد.

این نوع کارتن با توجه به اینکه بصورت چسب شده به مشتری تحویل میشود هزینه حمل نسبتا بالاتری دارد.

جعبه میوه

2- کارتن میوه تک یا دو ردیفه ساده سه لا

کارتن میوه

این نوع کارتن معمولا مصرف داخلی دارد و یا برای بازارهای ارزان پسند میباشد.قیمت ارزان جنس سه لایه قهوه ای بدون

چاپ یا چاپ تک رنگ فلکسویی دارد. بسیاری مواقع بدون شانه استفاده میشود.

کارتن میوه ارزان

3- کارتن سه یا پنج لایه دردار چاپ چهاررنگ

کارتن میوه
کارتن میوه

این کارتن از جنس سه یا پنج لایه با رویه سفید و چاپ رنگی میباشد که اگر با شانه استفاده شود ابعاد آن 48 در 28 و 24

در 34 میباشد.

جعبه میوه

4- کارتن زیره رویه

این نوع کارتن عمدتا برای صادرات و با شانه بصورت چند ردیفی استفاده میشود

لایه زیر معمولا از کارتن پنج لایه با اسقامت بالا میباشد

درب از کارتن سهلایه با رویه سفید وچاپ رنگی میباشد

کارتن میوه صادراتی

کارتن میوه

5- جعبه رنگی دایکاتی درب دار

جعبه مقوایی

این نوع جعبه یا کارتن با چاپ عالی و درب باز شو فانتزی میباشد و بسته بندی لوکس یا صادراتی میباشد.

جعبه خرما | کارتن خرما | بسته بندی خرما

چاپ بلوط تولید کننده انواع کارتن خرما ، جعبه صادراتی خرما می باشد.

مهم ترین بخش در تولید جعبه خرما بخش چاپ افست می باشد ، بعد از طراحی جعبه ها و عکاسی صنعتی از محصول نوبت به لیتوگرافی و چاپ می رسد که مهم ترین بخش در تولید کارتن های لمینتی و جعبه های صادراتی می باشد. چاپ بلوط با در اختیار داشتن دستگاه لیتوگرافی و دستگاه چاپ افست پنج رنگ در مجوعه قادر به تولید با کیفیت ترین جعبه های خرما در ابعاد مختلف و با قیمتی رقابتی می باشد.

جعبه خرما | کارتن خرما
جعبه خرما | کارتن خرما

جعبه خرما از دو بخش زیره و رویه تشکیل می شود:

  1. بخش رویه متشکل از مقوای 230 الی 350 گرمی پشت طوسی یا ایندر برد می باشد که توسط دستگاه چاپ افست طرح جعبه روی آن چاپ شده و در صورت تمایل مشتری یک لایه سلفون مات یا براق روی آن کشیده می شود و در نهایت تیغ خورده و به شکل جعبه رویه تبدیل می گردد.
  2. بخش زیره که متشکل از یک ورق کارتن با استحکام و بهداشتی می باشد که توسط دستگاه دایکات به شکل کارتن زیره در می آید.

کارتن گوشتی | کارتن مرغی | کارتن مرغ | کارتن گوشت | کارتن مرغ و گوشت منجمد

کارتن سازی بلوط تولید کننده کارتن مرغ منجمد و کارتن گوشتی به صورت لمینتی و ساده می باشد.

تولید کننده کارتن مرغ منجمد
تولید کننده کارتن مرغ منجمد